AUKCJA CHARYTATYWNA / GALA MAGNESTV 06.01.2016

        Już 6 lutego na Gali Kryształowych i Drewnianych Magnesów organizowanej przez Telewizję MagnesTV odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc. Poza prezentowanym już obrazem Mirosława Greluka "Słoneczniki" wylicytować będzie można:
Zestaw kawowo-obiadowy „Cztery Pory Roku” dla 4 osób. Porcelana Ćmielów – klasa sama w sobie, Vivaldi wśród porcelany :-)
        Niepowtarzalny komplet to unikatowe rękodzieło zdobniczo-dekoratorskie wykonane przez Panią Dorotę Dębską-Kobylińską ze Strefy Sztuk Rozmaitych. Śmiało można powiedzieć, iż to doskonała, ćmielowska, tchnięta łukowską wrażliwością porcelana na cały rok.
         Do zestawu dołączona jest płyta "Cztery Pory Roku" opatrzona dedykacją autora Jurka Kobylińskiego, założyciela zespołu Orkiestra Dni Naszych oraz Mała Orkiestra Dni Naszych. Działający od 1988 roku twórcy stworzyli już ponad 20-sto płytową dyskografię zawierającą albumy adresowane dla dorosłych oraz dla dzieci.
         Krążek „Cztery Pory Roku’’ zawiera utwory dla najmłodszych dzieci. Płyta zawiera wersje instrumentalne, umożliwiające wschodzącym talentom śpiew z akompaniamentem. Śpiewane historie przenikają się, układając w inspirującą historię życia. Album rozbrzmiewa o wszystkim co najważniejsze
sercu i kalendarzu – o Dniu Mamy, Babci i Dziadka, Dniu Nauczyciela, Wigilii, wiośnie, wakacjach...
Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych
Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc – realizację celów statutowych Fundacji.

Fundatorem zestawu są Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc oraz
Gimnazjum nr 2 im.ks. St. Konarskiego w Łukowie w ramach działań projektowych programu Erasmus plus “Młodzież, wielojęzyczność i perspektywy pracy w Europie na lata 2015-2017.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Gali. Szczegółowe informacje: http://magnes.tv/wpisy/9296/
 

INFO AUKCJAart-1
INFO AUKCJAart-2
INFO AUKCJAart-3
 

Facebook

Menu witryny