MAŁA GALERIA / WSPÓŁPRACA 2015

         Czy ktoś jeszcze pamięta okolicznościowe, ręcznie wykonane bombki świąteczne z  bocianami, które zostały przekazane na fundacyjną akcję przez p. Dorotę Dębską? Nie był to jednostkowy refleks nieprzeciętnego talentu :) Pani Dorota uwrażliwia przedmioty i przenosi na nie „To Coś” co powoduje, że o człowieku możemy myśleć nieco głębiej i bardziej optymistycznie…Jest nam niezmiernie miło, iż Pani Dorota – człowiek o sercu i dłoniach zawsze gotowych do pomocy –  czynnie dołączyła do grona Przyjaciół Fundacji. Mamy nadzieję, że dzięki pani Dorocie będziemy mogli częściej prezentować Państwu artystyczne, okolicznościowe „perełki”… Mamy również nadzieję, że przed nami jeszcze niejedna, pełna emocji aukcja…
 Wszystkich miłośników sztuki, wszystkie duszyczki o dobrym guście (i wszystkich, którzy dobry gust chcieliby sobie wyrobić:) ) zapraszamy do Małej Galerii.
https://www.facebook.com/MalaGaleriaDorotaDebska?fref=ts 
Najpiękniejsze jest to, czym można się – ku radości i pomocy – podzielić.
Pani Dorocie jeszcze raz dziękujemy i życzymy, by źródło Jej wrażliwości wciąż kipiało pozytywnym ogniem i by w lawie wspaniałych pomysłów mogła je w odpowiedniej chwili przelewać na bardziej kruche materiały, a na zawsze utrwalać dobro w sercach innych ludzi…:)
https://www.facebook.com/MalaGaleriaDorotaDebska?fref=ts
 Zespół Cegiełkowo
11
14
12
13
15
16

 

Facebook

Menu witryny