O nas

logo-fundacji-cegielkowoCegiełkowo – Pasja i Pomoc to owoc potrzeby serca, by nieść pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Priorytetowym działaniem Fundacji jest pomoc dzieciom dotkniętym chorobami, niepełnosprawnością oraz dzieciom rehabilitowanym, które na co dzień walczą ze skutkami chorób czy wypadków. Obserwujemy, że często jedyną przeszkodą na drodze do skutecznej pomocy potrzebującemu dziecku jest brak środków finansowych.

Budzi to w nas bunt, że czasami brak relatywnie niskiej kwoty kaleczy dzieciństwo i uniemożliwia normalne funkcjonowanie całej rodziny. Chcemy to zmieniać i właśnie dlatego dorzucamy swoją cegiełkę – choćby była skromna – i wierzymy, że może się ona stać podwaliną czegoś większego... Nie godzimy się z sytuacją, w której jedyną przeszkodą dla wyzdrowienia dziecka jest brak pieniędzy.

Wierzymy, że cegiełka do cegiełki... – wspólnie można zbudować bardzo wiele! Jesteśmy grupą pasjonatów i poza naszym głównym celem staramy się być aktywni również w innych dziedzinach. W obszarze działania Fundacji znajdują się także zagadnienia związane z edukacją, kulturą, rekreacją i sportem oraz ochroną środowiska. Dokonując wpłaty na konto Fundacji wspierasz konkretne dzieci i pomagasz im wrócić do normalnego życia! Finansujesz im operacje, zabiegi i rehabilitację.

Wpłaty i darowizny przekazywane na konto Fundacji w 100% rozdysponowane są zgodnie z wolą Darczyńców.
 

Rada fundacji Zarząd fundacji
Przewodniczący: Marek Józef Czernecki Prezes: Marcin Rychta
Wojciech Robert Kwiatek Wiceprezes: Beata Baran
Małgorzata Ewa Laszecka  

Facebook

Menu witryny