PROJEKT HIMALAJE / 2015

         Zapraszamy na rozpoczęcie akcji "Projekt Himalaje" Roberta Celińskiego, znanego polskiego biegacza. Pan Robert Celiński to osoba nieustanne dążąca do celu, przełamująca własne bariery pozwalające czynić rzeczy niecodzienne, niebywałe, niebanalne, nietuzinkowe .... Jego pasję i projekt wspiera również LOTTO EXTREME
Rozpoczęcie akcji odbędzie się we wtorek 7 kwietnia przy molo na łukowskim zalewie Zimna Woda godzinie 14.00. Wspólnie weźmiemy udział w treningu oraz nagraniu filmu promującego Projekt Himalaje (przy współpracy z lokalnymi mediami / Telewizja Master TV Łuków, MagnesTV, podlasie24.pl, lukow24.pl
       Najważniejszym celem tej akcji - jej łukowskiego etapu - jest odwiedzenie przez Pana Roberta kilku łukowskich szkół z prelekcją na temat Projektu Himalaje, i opowiedzenie o pasji biegania oraz możliwości spełniania marzeń. Jesteśmy głęboko przekonani, iż swoją osobowością, niezłomnym charakterem i doświadczeniem Pan Robert mógłby  ubogacić naszą łukowską młodzież co niewątpliwie poszerzyłoby ich horyzonty i zapaliło niejedno serce, w kierunku rozwijania swoich pasji, nie tylko biegowych.
 
      Projekt Himalaje https://www.facebook.com/ProjektHimalaje?fref=ts to inicjatywa którą Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc chciałaby również wesprzeć poprzez przekazanie 10 groszy, 20 groszy... może 30... a może i więcej.... za każdy pokonany kilometr na "dachu świata". Wszystko zależy od udzielonego przez Państwa wsparcia.
Mamy nadzieję, że to nie ostateczna kwota :)) Wsparcia można dokonywać poprzez wpłatę na konto Fundacji z dopiskiem Projekt Himalaje. 100% środków zostanie przekazane na realizację projektu p. Roberta Celińskiego.
 
HIMAL MAPA
HIMALAAA
 
 

Facebook

Menu witryny