ROWEROWY ŁUKÓW / 05.08.2015

       Jest nam miło poinformować, że nieformalna grupa ROWEROWY ŁUKÓW postanowiła wesprzeć  działania  Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc.  Jej członkowie postanowili przekazać pieniądze na leczenie i rehabilitację  Renatki Tratkiewicz – podopiecznej Fundacji. Wsparcie przyszło przy okazji wyprawy rowerzystów nad jezioro Firlej, które zaplanowano na
5 sierpnia. Panowie Mateusz Ptaszyński, Tomasz Goławski i Kacper Sacharczuk – Biegacz – Pomagacz w nowej rowerowej roli :)zadeklarowali przekazanie 250 zł na rzecz Renatki. 
           Jak deklarują założyciele grupy Mateusz Ptaszyński i Tomasz Goławski – akcja pomocy dla Renatki nie będzie ich jedyną. Panowie planują zrzeszać łukowskich cyklistów i propagować zdrowy tryb życia przez jazdę na dwóch kółkach. Pragną też brać udział w akcjach charytatywnych, organizowanych m.in. przez naszą Fundację. Pierwszą z tego typu inicjatyw jest rowerowa podróż z Łukowa nad jezioro Firlej. Do pokonania ok. 120 kilometrów w obie strony. Sumujemy liczbę kilometrów pokonanych przez każdego uczestnika i wraz z Przyjaciółmi Fundacji dopłacamy po 0,20gr za każdy km. Zebrana kwota w całości zostanie przekazana na zrefinansowanie zakupu leków i środków medycznych dla Renatki. 
Trzymamy kciuki za całą ekipę i zachęcamy do śledzenia profilu Rowerowy Łuków na Facebooku! Mamy nadzieję na zacieśnienie współpracy i wiele wspólnych inicjatyw. 
           Jeśli i Ty zechciałbyś wesprzeć inicjatywę Rowerowego Łukowa – przekaż na konto Fundacji darowiznę, którą w całości przekażemy na potrzeby Renatki Tratkiewicz. (wpaty z dopiskiem: na leczenie i rehabilitację Renaty Tratkiewicz)
Zespół Cegiełkowo
/MR/
c
a
rowerowy_lukow_logo
 

Facebook

Menu witryny