TRENUJ ZDROWO - OWOCOWO NA TURNIEJU ZAPAŚNICZYM / 09.05.2015

Trenuj Zdrowo Owocowo na Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego młodzików w zapasach w stylu klasycznym / Memoriał im. Grzegorz Miszty i Edyty Smolińskiej (Łuków/09.05.2015).
To już kolejny raz, w którym Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc wsparła młodych sportowców zachęcając do zdrowego stylu życia, a przede wszystkim do zdrowego odżywiania. Wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali od nas pakiet regeneracyjny składający się z wody oraz owoców. Pamiętajcie: Mówimy nie: dopalaczom, narkotykom, energetykom i wszelkim innym sztucznym substancjom! Prawdziwy sport to sport Fair Play – również wobec własnego organizmu! Trenuj Zdrowo Owocowo – a na pewno będziesz czerpał ze sportu prawdziwą satysfakcję a zdrowie będzie Ci służyło bardzo długo!
(Szczegółowe informacje z wyników zawodów można odnaleźć na stronie www.sportzona.pl a bogatą dokumentację zdjęciową w albumie Foto opublikowanym na profilu Facebook Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc.)
Składamy serdeczne podziękowania dla Sponsorów, dzięki którym mogliśmy się podjąć trudu zorganizowania owocowego stoiska. Brawa dla: Banku Spółdzielczego w Łukowie. Dziękujemy również przedstawicielom Banku Spółdzielczego w Adamowie oraz firmie Łukbut za wsparcie, dzięki któremu możliwe będzie kontynuowanie rozwoju najmłodszych zapaśników
Zespół Cegiełkowo MR
owocowo 4
zapasnicy
zdrowo
owocowo5
 
 

Facebook

Menu witryny